Łukasz Supergan wygłosi prelekcję na festiwalu!

Może długo kazaliśmy czekać Wam na info o tegorocznej edycji festiwalu, lecz nie będziecie zawiedzeni tym, co dla Was szykujemy 😉. Znamy już datę czwartej edycji – 31.08-02.09. Pracujemy w pocie czoła, aby i tym razem nie zabrakło interesujących prelekcji, atrakcyjnych warsztatów i wspaniałych koncertów. Sukcesywnie będziemy przedstawiać też Wam ludzi, którzy w tym roku zadbają o dostarczenie Wam atrakcji. Na początek pierwszy prelegent – Łukasz Supergan

Łukasz to specjalista od wypraw długodystansowych. Ma na swoim koncie trawers Islandii, przejście Łuku Karpat, Pirenejów, całości łańcucha Alp, przejście Izraela i Terytoriów Palestyńskich oraz irańskich gór Zagros – łącznie 20 000 km siłą własnych nóg. Odwiedził ok. 40 krajów na 3 kontynentach, spędzając ponad 2 lata w Azji. Dwukrotnie wyróżniony na spotkaniach „Kolosów”, nominowany także do dwóch nagród „Travelera” National Geographic. Autor artykułów o tematyce podróżniczej i górskiej oraz książek „Pustka wielkich cisz” i „Pieszo do irańskich nomadów”. Członek 8A team i ambasador Olympus Polska.

Opowie nam o samotnym trawersie Islandii, o kilku tygodniach marszu przez wulkaniczne pustkowia, przedpola lodowców, pokonywaniu rwących, lodowcowych rzek oraz zmaganiach z pogodą i ciężarem bagażu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *