Atrakcje


Pokazy filmów podróżniczych

Na festiwalu będziecie mogli obejrzeć filmy z wypraw. Przemierzymy wspólnie tysiące kilometrów od Ameryki Południowej po Azję. Pokazy filmowe będą dostępne dla wszystkich gości festiwalu w sali projekcyjnej. Jeśli przegapicie któryś z filmów to nie martwcie się. Puścimy je kilka razy tak, żeby każdy mógł je zobaczyć nie tracąc przy tym innych atrakcji. Serdecznie zapraszamy!"Przylot do Bangkoku i kupno rowerów"
Mariusz + Ola = MariOlaWPodróży.

Podróżują po całym świecie od 2012 roku. Zaczęli jako typowi backpackerzy w Ameryce Południowej. Później przesiedli się na motor w Azji Południowo-Wschodniej. Po motorze przyszedł czas na rower w Tajlandii, Birmie i Laosie. Nieprzerwanie prowadzą vloga z ich podróży. Mariusz i Ola serdecznie zapraszają na jeden z ich odcinków. Tym razem zobaczycie ich przylot do Bangkoku, po czym opowiedzą jak kupić tam dobry rower.
Zapraszamy na stronę MariOlaWPodróży.
Film zostanie wyświetlony w sobotę w sali multimedialnej o godzinie 18:45."181" - SAMOTNIE PRZEZ AMERYKĘ POŁUDNIOWĄ
Film Damiana Wolfa Wagabundy

BEZ PLANU, ZDANY NA ŁASKĘ BOGA I LUDZI CHŁOPAK Z POLSKI PAKUJE DO PLECAKA NAMIOT I MARZENIA I RUSZA W NIEZNANE.
Amatorski film dokumentalny Damiana Wolfa Wagabundy o półrocznej samotnej wyprawie po Ameryce Południowej. Wędrówka przez nieznany kontynent i zakamarki własnej duszy. Odkrywanie własnych granic i nauka przebywania tylko ze sobą. Doświadczanie opieki Boga i serdeczności obcych ludzi. Po prostu życie z dnia na dzień, nie wiedząc co się wydarzy nazajutrz.
Więcej zobaczcie tutaj
Zaprasza Damian Wolf Wagabundy
Film zostanie wyświetlony w sobotę w sali multimedialnej o godzinie 17:15."Mati w Meksyku"
Mateusz Poślednik

Dwa lata temu Mati wsiadł do samolotu i poleciał. Wylądował 10 tysięcy kilometrów dalej bez większego planu, miał tylko plecak. I tak zaczęła się jego miesięczna wyprawa. Przebył 4200 km, odwiedził liczne miejsca, spotkał wielu ludzi. Mati zaprasza na intensywną podróż po Meksyku w której zobaczycie wszystko to co warto zobaczyć w Meksyku. A to czego nie zobaczycie, niech przyciągnie Was do tego niesamowitego kraju.
Film zostanie wyświetlony w sobotę w sali multimedialnej o godzinie 19:00."Xpress Tour - Life's Journey"
To film o tym jak pomimo wielu przeciwności dwóch studentów może realizować swoje marzenia. Tysiące kilometrów wyprawy, pasja do motocykli i dwóch przyjaciół, najciekawsze momenty i anegdoty z podróży.
Film zostanie wyświetlony w sobotę w sali multimedialnej o godzinie 19:25.
Harmonogram filmów - sobota, sala multimedialna:
17:15 "181" - SAMOTNIE PRZEZ AMERYKĘ POŁUDNIOWĄ - Damian Wolf Wagabundi
18:45 „Przylot do Bangkoku i kupno rowerów” - Mariola w Podróży
19:00 "Mati w Meksyku" – Mateusz Poślednik
19:25 „Moto Xpress Tour (MXT 2012-13)” – Krzysztof Wróbel