Konkurs na prelekcję

Termin zgłoszeń do konkursu minął 11 kwietnia

Poznaj zwycięzców! Sprawdź, kto zaprezentuje się w Ząbkowicach Śląskich tutaj!

Spośród wszystkich osób, które zadecydują się zagłosować na prelekcję konkursową podczas festiwalu, wylosujemy nagrodę – kurs na sternika motorowodnego od firmy Szkolenia Żeglarskie!

Prowadzisz swojego bloga lub fanpage podróżniczy?Jesteś podróżnikiem, turystą, zwiedzaczem, człowiekiem ciekawym świata i ludzi?

Podróżujesz? Zwiedzasz? Doświadczasz? Smakujesz? Masz głowę pełna pomysłów, a może na dnie Twojej szuflady kryją się dotąd nieopowiedziane historie, fascynujące przeżycia, którymi chciałbyś podzielić się ze światem.

Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś! Masz jedyną i niepowtarzalną szansę opowiedzenia o podróżach na scenie, przed szerokim gronem słuchaczy, w towarzystwie znanych podróżników.

Już dziś ogłaszamy konkurs na najciekawszą prelekcję festiwalową. Twoja wakacyjna historia, wolontariat zagraniczny, wyjazd studencki, czy po prostu długa podróż w nieznane, może stać się inspiracja dla wielu innych.

Zapoznaj się z regulaminem dostępnym tutaj i prześlij nam konspekt swojej prelekcji na adres prelekcje@festiwalpodrozni.pl. Na Twoje zgłoszenia czekamy do 10 kwietnia 2017 r..

Ela Białosowska – zwyciężczyni konkursu na prelekcje 2016 do dziś wspomina swój lot balonem, który wygrała na Festiwalu.