Mówili o nas

Ogromnym sukcesem zakończyła się pierwsza edycja festiwalu „PodRóżni” w Srebrnej Górze. Potężna twierdza trzęsła się w posadach od śmiechów, gromkich braw i śpiewów kilkuset najzagorzalszych fanów podróży (…).

 

Organizatorom udało się dokonać rzeczy niesłychanej – już podczas pierwszej edycji swojego festiwalu, mimo typowych dla takich imprez trudności, uniknęli nudy i pretensjonalności, a zapewnili sobie kilkuset gorących fanów, którzy z uśmiechem deklarowali udział w kolejnym Festiwalu PodRóżni.
MotoVoyager

 

Cała góra fantastycznych historii. PodRóżni – Festiwal o Krok Dalej zakończony pełnym sukcesem!
PodRóżni – Festiwal o Krok Dalej, jedna z najciekawszych imprez podróżniczych w kraju, po raz drugi zaskoczyła nas atmosferą. Organizatorom udało się utrzymać wysoki poziom – świetne prelekcje, ciekawe warsztaty, a przede wszystkim serdeczna atmosfera na długo pozostaną w pamięci uczestników.
MotoVoyager

 

Warto zapamiętać sobie nazwę PodRóżni – Festiwal o krok dalej , ponieważ festiwal ma szansę stać się instytucją. Prelekcje (…) w półmroku, przy świecach, w integrującym chłodzie, miały niezwykły klimat. Prezentacje na polance w bastionie miejskim pozwalały z kolei przy okazji wygrzać się na słońcu i spoglądać na piękną panoramę Kotliny Kłodzkiej. Na dokładkę szlaki Gór Sowich w zasięgu ręki (buta?) i nieoficjalna część opowieści podróżniczych przy piwie 🙂
Relacje Stefana z nieodwiedzanych zakątków Amazonii polecam każdemu, podobnie jak niesamowity reportaż o batalii Sahary Zachodniej o tożsamość i niepodległość, którego autorem jest Bartek Sabela.
Tomek Owsiany –  bloger, prelegent

 

Powoli dochodzę do siebie po PodRóżni – Festiwal o krok dalej.
3 dni na twierdzy w Srebrnej Górze. 3 dni prelekcji, warsztatów, długaśnych rozmów i niewyczerpanych pokładów inspiracji. Historie Bartka Sabeli i Tomka Owsianego, wciągające do tego stopnia, że nie czuło się zimna w twierdzowych kazamatach. Bałkańskie disco, które w sobotnią noc poderwało do tańca pół powiatu. Pierwsza w moim życiu (i mam nadzieję nie ostatnia) prelekcja podróżnicza. A przede wszystkim świetni ludzie organizujący to zamieszanie. Z dumą można było nosić białą koszulkę wolontariusza. Było super!
Krzysztof S. (Story of a Life) – bloger, wolontariusz

 

Była miazga! Do tej pory mi cały event siedzi w głowie.

 

Ach, cóż to był za weekend! Dzięki PodRóżni – Festiwal o krok dalej! 2016 był on cudowny, wspaniały i niezapomniany.

 

Podziękowania dla Organizatorów!!! Piękne miejsce! Mega pomysł! Najlepsi ludzie ever!!!! Do zobaczenia za Rok!

 

PodRóżni – Festiwal o krok dalej – są Kolosy itp, ale w takim klimacie opowiadać się długo nie trafi!

 

Parafrazując innego wieloletniego współpracownika, trochę o raju tuż za rogiem. Bo czasem wydaje się, że jest źle. I można założyć ręce. Ale można też zorganizować festiwal, za co wielkie dzięki PodRóżni – Festiwal o krok dalej!

 

Jak tak dalej pójdzie, to macie okazję stać się Kolosami, tylko z dużo lepszym klimatem!
Goście, prelegenci, uczestnicy