Mali podróżnicy – czyli jak i gdzie podróżować z dzieckiem
Ania Bojko

Ania Bojko, od kiedy pamięta, każdą możliwą okazję wykorzystuje, żeby podróżować. Zdobywanie górskich szczytów, czy żeglowanie to pasje, które od małego zaszczepia swojej córce Gosi. Gdy tylko dowiedziała się, że została mamą, nie ograniczała swojej podróżniczej pasji. Z Małgosią w swoim brzuchu zdobyła kilka Tatrzańskich szczytów m in. Świnicę i Granaty, a także przepłynęła wiele mil morskich po Atlantyku.

Podczas prelekcji Ania opowie Wam o swoich doświadczeniach. Podzieli się z Wami praktycznymi radami, jak się przygotować do podróży z dzieckiem. Jak zaplanować trasę górskich wędrówek z dzieckiem? Co ze sobą zabrać? Jaki sprzęt pomoże małym podróżnikom i ich rodzicom, podczas wspólnych wędrówek?…

 

ANIA BOJKO

Mama trzyletniej Małgosi. Z wykształcenia geograf- meteorolog. Już niedługo przewodnik Sudecki. Pasjonatka podróży. Chce pokazać wszystkim rodzicom i osobom które planują zakładać rodzinę, że posiadanie dziecka nie ogranicza w żaden sposób, a wręcz przeciwnie staje się dodatkową motywacją do podróżowania!