Podstawy Medytacji
Martyna Tetera

Podstawy Medytacji 

Medytacja to nie tylko recepta na relaks, sztuka wyciszania umysłu, koncentracji i uważności. Medytacja otwiera bramę do krainy wiedzy o sobie.

Na tych warsztatach dowiecie się jak przygotować się do medytacji, jakie są najprostsze i najefektywniejsze metody, skąd pochodzi ta praktyka, co mówi nowoczesna nauka i dlaczego lepiej jest medytować  5 minut dziennie niż godzinę raz na miesiąc. Potrzebny wam będzie entuzjazm, otwarty umysł I trochę koncentracji. Mam wielką nadzieję że te warsztaty zainspirują was do rozpoczęcia własnej codziennej medytacji – praktyki która zmieniła moje życie bardziej niż jakakolwiek asana!

FB: Martyna Tetera Yoga

martynatetera.com

O prelegentce

Martyna jest podróżującą joginką. Uwielbia podróżować sama, kierując się głosem serca i smakiem przygody. Jej pasja do jogi, dalekich wypraw i egzotycznych krajów zabrała ją na podróż dookoła świata. Odwiedziła już 30 krajów na 6 kontynentach. Azja Południowo Wschodnia jest dla niej drugim domem i jak dotąd największą inspiracją, źródłem wiedzy, doświadczenia i przygód. Z pełnym entuzjazmem łączy pasję do jogi, wschodniej duchowości I odkrywania pięknych i fascynujących miejsc. Martyna aktualnie naucza jogi we Wrocławiu i przygotowuje się do kolejnej wyprawy na wschód.