Survival w podróży
TANDEMOWE TRIP LOVE

 

SURVIVAL W PODRÓŻY, warsztaty o umiejętności przetrwania w różnych warunkach i sytuacjach, które mogą nas zaskoczyć podczas każdej podróży, zarówno do miasta i na dalekie pustkowia. Przybliżymy najważniejsze techniki survivalu, zwrócimy uwagę na to, jak się przygotować i zabezpieczyć, gdzie wystrzegać się niebezpieczeństw i jak sobie radzić, gdy wszystko inne zawiodło i jesteśmy zdani wyłącznie na siebie i przysłowiową nerkę na biodrze.

⛺ Odpowiednie przygotowanie i logistyka wyjazdu
⛺ Schematy postępowania w sytuacji survivalowej
⛺ Niezbędne kroki do przeżycia
⛺ EDC podróżnika
⛺ Szkolenie z wybranych technik survivalu
⛺ Psychologia survivalu

Wiedza bezcenna przekazana od czołowych instruktorów survivalu w Polsce, praktyków, którzy doświadczenie szlifują podczas ekspedycji w najdalsze rejony świata i od ludów pierwotnych, dla których sztuką przetrwania jest każdy dzień ich życia. Klaudia i Krzysztof jako jedyni przetrwali 6 miesięcy w warunkach zimowych podczas ekstremalnej wyprawy za koło podbiegunowe.

UWAGA! Niebezpieczeństwo uzależnienia od przygody i zarażenia lasem. Grozi poszerzeniem świadomości i istnieje obawa przed zwiększeniem obszarów wiedzy na temat bezpieczeństwa i profesjonalnego przygotowania się do wypraw.

O warsztatowcach

Klaudia Jadwiszczyk i Krzysztof Lewicki – jesteśmy instruktorami survivalu, podróżnikami, a z zawodu fizjoterapeutką i grafikiem komputerowym. Jesteśmy członkami-założycielami Stowarzyszenia Polska Szkoła Surwiwalu, prowadzimy działalność outdoorową pod nazwą Dzika Droga, współpracujemy z wieloma instytutami i ośrodkami edukacyjnymi, szkoląc nie tylko młodzież, ale również dorosłych. Tworzymy autorskie programy warsztatów przygodowych i survivalowych, prowadzimy szkolenia dla pedagogów i innych zainteresowanych z metodyki edukacji przygodą. Przy okazji piszemy dla kilku magazynów podróżniczych w Polsce jak National Geographic, Kontynenty, Rowertour, Special OPS. Z dużym zaangażowaniem i poświęceniem rozwijamy się, podejmujemy potężne wyzwania i ucieleśniamy najbardziej niemożliwe marzenia – o swoich doświadczeniach opowiadamy podczas wykładów motywacyjnych. W wolnej chwili uciekamy w leśną głuszę.