Kołki do naprawy opon w Sklepie Tiptopol

Sklep Tiptopol oferuje szereg produktów, które mogą okazać się niezbędne dla każdej zmotoryzowanej osoby. Szczególnie przydatne do naprawy opon są materiały wulkanizacyjne, takie jak kołki. W ofercie posiadamy kołki dwóch firm: MINICOMBI i REMASTEM. Przebicie gwoździem to jedno z najczęściej występujących uszkodzeń opony, dlatego warto wiedzieć, jak postąpić w takiej sytuacji. Kołki pozwalają na pełną gotowość w sytuacjach losowych, szczególnie gdy nie mamy możliwości szybkiego odwiedzenia warsztatu samochodowego.

Kołki do opon

Wkręty do opon - Oferta sklepu internetowego

Dostępne w naszym sklepie internetowym kołki do opon różnią się od wkrętów nie tylko nazewnictwem. Różnica polega zarówno na budowie, a także samym procesie naprawy koła. Kołki wyposażone są w trzpień wykonany z metalu. Pomaga to wprowadzić kołek w przygotowany otwór. Użycie ich jest gwarancją trwałości, a przede wszystkim sprawia, że wilgoć nie wnika do wnętrza. Wkręty do opon dzięki różności rozmiarów mogą być skuteczne, podczas gdy średnica uszkodzenia wynosi od 3 do 12 mm.

Kołki samochodowe - Cena

Cena kołków jest bardzo konkurencyjna. Wiele różnych modeli, które są dostępne od producentów Remastem, jak i Minicombi sprawiają, że każdy znajdzie odpowiedni produkt dla swoich potrzeb. Dzięki bardzo przystępnej cenie produkty te są często wybierane przez klientów, którzy chcą być w pełnej gotowości na różnego rodzaju drogowe ewentualności. Trwałość naprawy sprawia, że użytkownik pojazdu nie jest narażony na większe opłaty związane z wymianą całej opony. Koszt ten jest stosunkowo niski, a łatwość w samodzielnym stosowaniu sprawia, że oszczędza się także czas.

Opony do maszyn budowlanych - Oferta

Z uszkodzeniami opon maszyn budowlanych także można poradzić sobie, wykorzystując kołki. Pozwolą one na szybkie zażegnanie problemu, a co się z tym wiąże - szybki powrót sprawności narzędzia, ponieważ dalsza eksploatacja jest możliwa niemal natychmiast. Pozwoli to na dotrzymanie terminów bez konieczności oddania pojazdu do mechanika. Oferowane przez nasz sklep internetowy kołki dostosowane są do wszelkiego rodzaj opon, a pomocna w doborze może okazać się dostępna na naszej stronie tabela doboru.

Kołki do naprawy opon - Opinie klientów:

avatar

Kołki do opon pozwoliły mi na uniknięcie wysokich kosztów związanych z wymianą opon w moim tirze. W trasie zaskoczyło mnie przebite koło ale byłem na to gotowy. nie pierwszy raz dzieje sie tak zale zawsze umiem sobie poradzić Super kołki i polecam sklep.

Ignacy

avatar

Jechaliśmy z rodzina na wakację i nasza opona nabiła się na gwóźdź ale słuchając porad szwagra zaopatrzyłem się jakiś czas temu w podstawowe narzędzia do wulkanizacji no i się przydały szybciej niż się tego spodziewałem. Dzięki Zdzichu, szerokiej drogi Ci życze

Marcel

avatar

Tiptopol to sklep pełen profesjonalistów. Super panowie z obsługi. Doradzili mi w wyborze a do tego byli bardzo mili i ludzcy. Nie oceniali braku kompetencji a tylko powiedzieli się swoją specjalistyczną wiedzą. Takich ludzi jak oni brakuje na tym świecie. Polecam serdecznie.

Maksymilian

avatar

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Unde non esse pariatur placeat, labore, dolorem minus perferendis aspernatur dolore adipisci, quisquam ipsum saepe distinctio doloremque suscipit qui doloribus asperiores omnis.

Laura